DS Profit – księgowość na najwyższym poziomie

Usługi księgowe, które zapewnią Ci spokój i pozwolą się skupić na tym, co ważne.

Czujesz się przytłoczony nadmiarem dokumentów do wypełnienia, czujesz, że nie poświęcasz się w pełni swojej firmie, a całą energię przeznaczasz na pilnowanie spraw księgowych? DS Profit wychodzi naprzeciw swoim klientom oferując kompleksową księgowość na najwyższym poziomie. Terminowo i rzetelnie będziemy wykonywać miesięczne rozliczenia i wszystkie niezbędne księgowania dokumentów.

biuro księgowe wejherowo

Jak działa księgowość z biurem księgowym DS Profit?

Wystarczy telefon

lub komputer

We współpracy z nami potrzebujesz tylko telefonu lub komputera. W dogodnym dla Ciebie momencie wyślij nam skany dokumentów, a my zajmiemy się resztą. Przede wszystkim zadbamy o Twój komfort. Jeżeli podatek wynikający z rozliczeń, będzie wyższy niż zwykle zadzwonimy do Ciebie, by upewnić się, że wspólnie rozumiemy sytuację finansową Twojej firmy. Będziemy w stałym kontakcie byś w razie pytań i niejasności mógł szybko znaleźć satysfakcjonujące Cię odpowiedzi i rozwiązania.

Dla kogo dedykowane są nasze usługi księgowe?

biuro księgowe wejherowo

Nasze biuro księgowe zajmuje się kompleksową obsługą finansowo-księgową i kadrowo-płacową firm małej, średniej i dużej wielkości. Świadczymy usługi na terenie miast Rumia, Reda i Wejherowo, ale zajmujemy się również dowolnie rozlokowanymi firmami polskimi i zagranicznymi. Nasze biuro księgowe oferuje profesjonalne usługi księgowe dla spółek osobowych i kapitałowych, firm jednoosobowych, jak i tych zatrudniających wielu pracowników.

Co możesz zyskać dzięki usługom księgowym DS Profit?

Jeżeli zdecydujesz się na nasze usługi księgowe zyskasz nie tylko czas i poprawnie wypełnione dokumenty. Będziesz mógł liczyć na merytoryczne doradztwo w ramach stałej obsługi księgowej. Udostępnimy Ci również program do wystawiania faktur sprzedaży, który zaksięguje je automatycznie nie narażając Cię na dodatkowe koszty.

Jeżeli prowadzisz sprzedaż w innym programie z możliwością eksportu danych, z nami nie poniesiesz dodatkowych kosztów ich księgowania.

biuro księgowe wejherowo

Dlatego poszukując usług księgowych najwyższej jakości, zgłoś się do naszego biura księgowego. Możesz również skorzystać z innych naszych usług. Obejmują one kadry i płace oraz doradztwo biznesowe.